Statybos darbai

Naujosios kartos statinių statyba reikalauja ypatingos atsakomybės ir žinių. Ypač svarbu yra ne tik estetinės dizaino koncepcijos formavimas, bet ir teisingas tinkamų klojimo technologijų parinkimas ir pritaikymas.

Tiek užsienio, tiek Lietuvos patirtis rodo, jog didelio ploto ir sudėtingų sprendimų objektuose kokybiškai ir laiku atlikti darbus gali tik specializuotos įmonės. Tik jos gali skirti pakankamai dėmesio ir lėšų personalo parengimui, naujų technologijų įsisavinimui, garantuoti darbų proceso organizavimo kokybę bei efektyvią eksploataciją.

UAB “Irlanda” greta plačiai išvystytos statybinių ir apdailos medžiagų prekybinės veiklos teikia specializuotas dangų įrengimo paslaugas naudojant naujausias technologijas įvairių dydžių bei paskirties pramoniniuose, visuomeniniuose ir privačiuose objektuose. Kompleksiškai teikiamos tiekimo ir statybos paslaugos suteikia labai didelių pranašumų, kadangi gerai žinodami užsienyje gaminamos produkcijos technines savybes ir galimybes bei disponuodami tiekimo garantijomis galime atitinkamai atsakyti už savalaikį ir profesionalų užsakymo įvykdymą.

Svariausių rezultatų įsisavinant ir naudojant moderniausias technologijas esame pasiekę šiose srityse: