Pramoninių grindų betonavimas

UAB “Irlanda” betonuoja ir įrengia šlifuoto betono grindis įvairių dydžių pramoniniuose, visuomeniniuose, gamybinės ir kitos paskirties objektuose: logistikos centruose, sandėliuose, gamyklose, prekybos centruose, automobilių stovėjimo, sporto aikštelėse ir kt. Įsigijusi visą kompleksą moderniausios betono grindų įrengimo technikos bendrovė visus darbus gali atlikti daug kokybiškiau, greičiau bei taupiau, o taip pat dirbti mobiliai, lanksčiai, prisiderinant prie objekto statybų tempo ir eigos.

UAB “Irlanda” yra oficiali vokiečių kompanijos IFT Fasertechnik atstovė Lietuvoje. Konstruktorių biuras Vokietijoje kiekvienu atskiru atveju pagal pateiktus duomenis ir reikalavimus atlieka grindų konstrukcijos skaičiavimus ir pateikia profesionalius technologinius sprendimus. Betoninės grindys armuojamos plieniniu vielos plaušu DUOLOC (stiprio riba tempiant 1200 N/mm2). Daugiau apie metalinę fibrą galite sužinoti čia.

Ruošiami konstrukciniai projektai ir naudojama technika leidžia įrengti įprastas grindis su deformacinėmis siūlėmis bei taikyti pažangiausias “besiūlių” grindų įrengimo technologiją, kuomet dideli betono grindų plotai įrengiami pasitelkus tik kelis konstrukcinius sujungimus. Taip yra pagerinamos eksploatacinės grindų savybės bei sumažinamos priežiūros išlaidos.

Didžiausi įvykdyti projektai:
Naudojama įranga: 

UAB “Irlanda” turi visą reikiamą moderniausią techniką, kad būtų užtikrintas nepertraukiamas, tinkamai ir laiku atliktas darbas:

SOMERO Laser Screed SXP-14 Lazerinės betono grindų lyginimo mašinos (SOMERO Laser Screeds, 2005/2008 m.)

Lazerinės betono grindų lyginimo mašinos suteikia galimybę didelius betono grindų plotus įrengti pasitelkus tik kelis konstrukcinius sujungimus ir išlaikant mažą leistino paviršiaus nuokrypio lygį. “X-treme Platform“ maksimalus lyginimo greitis yra 22,3 kv. m per 45 s, o viena pamaina, kurioje pakanka vos 4–5 žmonių gali išbetonuoti 4–5 tūkst. kv. m grindų.

Mažesnėse bei viršutiniuose aukštuose esančiose patalpose naudojama lazerinė betono lyginimo mašina „CopperHead“. Tai mažesnė, lengvesnė lazerinė betono lyginimo mašina, galinti dirbti ant perdangų ar net paklotų armatūros tinklų. Naudojant lyginimo mašiną „CopperHead“ per vieną darbo pamainą galima įrengti iki 1 tūkst. kv. m betono grindų. SOMERO COPPERHEAD
SOMERO STS-132 Betono dangos paviršiaus kietiklio barstytuvas (SOMERO STS-132, 2007 m.)

Teleskopinis sauso mišinio barstytuvas „STS-132“ yra skirtas dirbti kartu su „Somero“ lazerine mašina. Sukietinto betono dangos yra ypač aktualios betonuojant techninės paskirties patalpas, sandėlius, techninės priežiūros centrus ir pan. Naudojant „Somero“ barstytuvą „STS-132“ kietiklis barstomas tiesiai ant ką tik išlieto betono ir yra paskirstomas ypač tolygiai, taip užtikrinant efektyvų kietiklio panaudojimą. Be to, tikslus ir nuoseklus sauso mišinio medžiagų paskleidimas padidina betono dangos atsparumą įbrėžimams, suvienodina paviršiaus spalvą, sumažina išsisluoksniavimo riziką.

Plieninės vielos plaušo dozavimo ir išsklaidymo sistema (DINO, 2007 m.) Metalinės fibros dozavimo ir išsklaidymo sistema DINO
ALLENALLEN Betono glaistyklės

Siūlių pjaustymo įranga (ankstyvo sauso pjaustymo sistema SOFF-CUT, 2008 m.)

Siūlių pjaustymo įranga SOFF-CUT

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į UAB "Irlanda" statybos padalinį.