Apie mus

Naujosios kartos statinių statyba reikalauja ypatingos atsakomybės ir žinių. Ypač svarbu yra ne tik estetinės dizaino koncepcijos formavimas, bet ir teisingas tinkamų technologijų parinkimas ir pritaikymas.

Tiek užsienio, tiek Lietuvos patirtis rodo, jog didelio ploto ir sudėtingų sprendimų objektuose kokybiškai ir laiku atlikti darbus gali tik specializuotos įmonės. Tik jos gali skirti pakankamai dėmesio ir lėšų personalo parengimui, naujų technologijų įsisavinimui, garantuoti darbų proceso organizavimo kokybę bei efektyvią eksploataciją.

UAB „Irlanda“ atlieka specializuotus statybos darbus bei siūlo kompleksines paslaugas tiekiant medžiagas ir įrengiant įvairias dangas visuomeninės, pramoninės ir kitos paskirties objektuose. Žinant tiekiamos produkcijos technines charakteristikas ir šios produkcijos naudojimo sritis, o taip pat kontroliuojant medžiagų pristatymo terminus, mes galime garantuoti savalaikį ir profesionalų užsakymo įvykdymą.

UAB „Irlanda“ specializuojasi šiose srityse:

 • Inžinerinis grindų, modulinių pertvarų, pakabinamų lubų projektavimas (bendradarbiaujame
  su Vokietijos konstruktoriais);
 • Grindų betonavimo darbai (pramoniniuose, visuomeniniuose, kitos paskirties objektuose);
 • Liejamų grindų įrengimo darbai;
 • Pakeliamų grindų montavimo darbai;
 • Pakabinamų lubų montavimo darbai;
 • Modulinių pertvarų montavimo darbai;
 • Apdailos darbai visuomeniniuose objektuose (plytelių, natūralaus akmens klojimas, baseinų
  įrengimas).

Rinktinė UAB “Irlanda” statybininkų brigada aprūpinta naujausia technika, geba skubiai imtis įvairaus masto darbų bei gali įrengti iki 3000 kv. m. per dieną. Norint pasiekti aukštą darbo našumą ir kokybę būtina darbuotojų disciplina, ypatingas atsakomybės jausmas. Darbo sparta ir technologiniai reikalavimai dažnam gali sukelti psichologinę įtampą, kurią gali atlaikyti tik stipriausieji. Būtent tokie žmonės ir liko dirbti mūsų komandoje.

Taigi, savo klientams galime pasiūlyti platų medžiagų pasirinkimą, aukšto lygio specialistų komandą, darbų bei medžiagų kokybę, operatyvumą, atsakomybę ir garantijas.

Istorija

1994 m.

Sėkmingai pradėjome veiklą. Šiuo metu įmonės įstatinis kapitalas – 1 158 480 Eur.

2000 m.

Pradėjome teikti plytelių klojimo paslaugas. Turime didžiausią patirtį klojant natūralų ir dekoratyvinį akmenį, technines plyteles, teraco grindis, įrengiant grindis „vibro“ būdu.

2005 m.

Įsigijome pažangiausią, vienintelę Baltijos šalyse betonavimo techniką, sukurtą lazerinių įrengimų gamintojos – lyderės kompanijos Somero, ir pradėjome teikti betoninių grindų įrengimo paslaugas.

2008 m.

Įsigijome dar vieną naujausią „X-treme Platform“ modelį taip užsitikrinant tvirčiausias pozicijas betoninių grindų įrengimo rinkoje Lietuvoje.

2010 m.

Įkūrėme  atstovybė Baltarusijoje. Per šį laiką Baltarusijoje įrengėme daugiau kaip 165 tūkst. kv. m.

2015 m.

Pradėjome vykdyti pramoninių grindų įrengimo darbus Vokietijoje.

Mumis pasitiki